GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15893290
nr 1589 3290
Pia Rönndahl
(f. 1953), Sverige
Vas, Gustavsbergs Studio, 1980-tal. Signerad Pia R och studiohanden. Bemålat och glaserat lergods. Höjd: ca 20,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:21:10
8/1 18:07:29
Gustavsbergs Studio